Pytanie:
Keylogger do użytku osobistego, który rejestruje TYLKO ostatnie X znaków
ProgrammerGirl
2014-04-29 22:53:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Często piszę rzeczy online i offline, które kończą się gubieniem się z powodu zakończenia sesji, awarii programu lub czegoś innego, i niezwykle frustrujące jest przepisywanie wszystkiego, co właśnie napisałeś.

Nie potrzebuję, żeby wszystko było zapisane, ani stare rzeczy, tylko to, co właśnie napisałem. Dlatego ze względu na prywatność i bezpieczeństwo szukam osobistego keyloggera, który będzie tylko rejestrować ostatnie wpisane znaki X i który umożliwia dostosowanie tej zmiennej X. Alternatywnie, chociaż mniej skuteczny, wystarczyłby taki, który rejestruje tylko ostatnie X minut. Więc to, czego zasadniczo szukam, to rejestrator głosu w kokpicie keyloggerów.

Czy taki keylogger istnieje?

Właściwie sprawy nie są takie proste. Możesz napisać taki prosty keylogger w zasadzie jako jednowierszowy (z pomocą jakiejś biblioteki Nuget). Ale znajdziesz następujące problemy: a) będziesz przełączać się między aplikacjami. Taki prosty keylogger będzie po prostu kontynuował nagrywanie, np. adres URL przeglądarki lub wyszukiwane hasło Google, które nie jest związane z tekstem b) Niektóre klucze wymagają specjalnej obsługi, np. klawisz Backspace i klawisz del. c) funkcja kopiuj i wklej nie może wykryć lokalizacji, z której jest kopiowana i gdzie jest wstawiana, d) rozważ każdą zmianę lokalizacji wykonaną za pomocą myszy. Keylogger nie będzie w stanie śledzić
Rezultatem powyższego pisania jest: będziesz przełączać się między aplikacjami. Keya) logger Taki prosty keylogger będzie po prostu kontynuował nagrywanie, np. adres URL przeglądarki lub wyszukiwane hasło w googGle, które nie jest związane z tekstem b) Niektóre klucze wymagają specjalnej obsługi, np. klawisz Backspace. c) Copyc & psaste nie wykryje lokalizacji, z której jest kopiowany i gdzie jest wstawiany. i klawisze strzałek klawisz del Rozważ także a d) rozważ każdą zmianę lokalizacji wykonaną za pomocą myszy. Keylogger nie będzie mógł wiedzieć, że nie może śledzić
Czy to naprawdę byłoby pomocne, czy jesteś znacznie lepszą maszynistką?
Jeden odpowiedź:
Franck Dernoncourt
2014-04-30 03:27:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Możesz użyć REFOG Free Keylogger:

  • darmowy
  • Windows
  • loguj ostatnie X znaków, które wpisałeś
  • pozwala dostosować zmienną X:

enter image description here

Bardzo interesujące, dzięki! Właśnie go zainstalowałem, ale nie widzę, gdzie mogę dostosować wpisane „ostatnie X znaków”. Mogę dostosować rozmiar dziennika, ale minimalny dozwolony rozmiar to 1 MB i nie wiem, ile to jest znaków. Nie przyjmie niczego poniżej 1 MB. Jakieś pomysły?
@ProgrammerGirl: 1MB to ~ 1 milion naciśnięć klawiszy. Więcej niż prawdopodobnie możesz wpisać dziennie.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...