Pytanie:
Android: asynchroniczne gry wieloosobowe
asfallows
2016-04-02 00:19:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Moja żona i ja dość regularnie gramy razem w Ascension i uwielbiamy asynchroniczny tryb wieloosobowy, ponieważ możemy zmieniać się w czasie przerw i w wolnym czasie, gdy nie jesteśmy blisko siebie.

Niedawno zacząłem szukać innych gier, w które moglibyśmy grać w ten sposób, i ciężko mi było je znaleźć. Więc zwracam się do ciebie; a postaram się, aby pytanie było bardziej ogólne, tak aby nie dotyczyło ono tylko mnie i mojej żony.

Jakie są niektóre gry na Androida, które używają asynchronicznego trybu dla wielu graczy?

Przez asynchroniczny tryb dla wielu graczy mam na myśli to, że: Gry są turowe, a gracze mogą wykonywać swoje tury w dowolnym momencie, bez konieczności korzystania z innych graczy online

Znalazłem kilka, na przykład Uniwar i Great Big War Game - chcę tylko rozszerzyć listę.

Jeden odpowiedź:
MrPublic
2017-02-04 05:27:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy słyszałeś o WarLight?

To jak stare dobre Ryzyko; turowa gra strategiczna, w której wysyłasz swoje wojska do przejęcia kontroli nad różnymi terytoriami. Jest to gra asynchroniczna, więc Twój ruch może zająć tyle czasu, ile chcesz. Uważam również, że możesz uzyskać do niego dostęp online przez przeglądarkę na komputerze lub podobną, dzięki czemu możesz grać na różnych urządzeniach.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...