Pytanie:
Aplikacja GPS do śledzenia sportu na Androida BEZ funkcji społecznościowych
austurist
2014-03-24 21:19:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To pytanie może wydawać się nieco dziwne: desperacko próbuję znaleźć aplikację do śledzenia sportu, która nie będzie udostępniać moich działań połowie świata.

Ja Wiem, że w większości aplikacji udostępnianie można całkowicie wyłączyć. Ponadto istnieje wiele aplikacji, które obiecują, że udostępniają informacje tylko za moją wyraźną zgodą.

Chciałbym jednak mieć silniejszą gwarancję niż poprawna polityka prywatności. Jeśli aplikacja prosi mnie o utworzenie konta lub zalogowanie się na istniejące (Google+ lub Facebook), nie uważam tej aplikacji za opcję.

Krótko mówiąc: czy istnieje taka aplikacja GPS do śledzenia sportu który zapisuje dane GPS tylko i wyłącznie w pamięci mojego telefonu?

Oczywiście z radością zapłaciłbym taką cenę, więc aplikacja nie musi być bezpłatna.

(Ciekawostka: w przypadku Blackberry aplikacja CascaRun robi dokładnie to. Może udostępniać, ale nie wymaga logowania się ani tworzenia konta. )

Musiałem usunąć moją odpowiedź, wygląda na to, że nie możesz już korzystać z Endomondo bez synchronizacji z kontem ...
Pięć odpowiedzi:
Anon
2014-03-25 02:04:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Używam Sportstracklive ( http://www.sportstracklive.com/). Właśnie zacząłem go używać. Chciałem czegoś, co w zasadzie pozwoliłoby mi zrobić to, co robię z moim Garminem 305, ale w sytuacjach, w których byłbym z dala od komputera, a ścieżki byłyby zbyt długie i przekraczałyby pamięć Garmina. Na przykład tygodniowy wyjazd na narty w backcountry. Mój telefon przechowuje wszystkie te dane, mogę go ładować za pomocą adaptera z baterii AA.

Następnie po powrocie przesyłam na stronę internetową, pobieram ścieżki gpx, aby zaimportować na komputer (używam SportsTracks ), a następnie usuń z witryny. Oprócz opcji prywatności nie ma żadnych danych do udostępnienia. To kompromis, z którym mogę żyć.

Dobra aplikacja, właśnie tego szukałem. Dzięki za pomoc.
Tin Man
2018-04-11 23:42:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jest RunnerUp, który jest nie tylko nastawiony na prywatność, ale także darmowy i open source. Żadne dane nie są nigdzie wysyłane (chyba że chcesz połączyć konto) i możesz to sprawdzić w kodzie.

W tej chwili może wyglądać na przestarzałe i brzydkie, ale nie popełnij błędu - jest wysokiej jakości i nadal po aktualizacji, tylko interfejs użytkownika nie był priorytetem.

virtualdj
2018-07-12 21:48:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Osobiście używam Locus Pro, który jest idealny do biegania, pieszych wędrówek, jazdy na rowerze itp. Zapewnia również nawigację i mapy wektorowe (za darmo, jeśli używasz OpenAndroMaps ) i umożliwia rejestrowanie punktów i ścieżek oraz eksportowanie ich w formacie GPX, offline.

Może nawet eksportować trasę do pliku obrazu ze szczegółami Twojej aktywności (patrz tutaj dokumentację i przewiń w dół do funkcji Track Overview ).

Graeme Renney
2019-10-16 23:05:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wypróbuj GeoCoach. Może przesyłać dane do usług online, jeśli chcesz, ale poza tym wszystkie dane są przechowywane na Twoim urządzeniu. W razie potrzeby możesz również eksportować dane w różnych formatach plików.

Daniel Perez
2020-06-26 19:10:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

OsmAnd to aplikacja GPS i znana jako aplikacja do nawigacji offline.

Ma jednak również funkcje śledzenia, więc ładujesz pliki śledzenia GPX, śledzisz i śledzisz swoją aktywność , poza posiadaniem pewnych statystyk dotyczących aktywności.

Jest to oprogramowanie typu open source i nie ma zewnętrznych narzędzi do śledzenia online ani udostępniania SPOŁECZNOŚCI. Możesz pobrać / zainstalować z Play i F-Droid

OpenTracks Kolejny opensource tracker ze statystykami czasu / wysokości / odległości. Aby móc wyświetlać ślady na mapie, musisz zainstaluj Pulpit nawigacyjny OSM dla OpenTracks

https://en.wikipedia.org/wiki/OsmAndTo pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...