Pytanie:
Oprogramowanie do tworzenia diagramów JavaScript
rich green
2014-08-27 18:11:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bezskutecznie rozglądałem się po internecie w poszukiwaniu twórcy lub twórcy wykresów z tymi funkcjonalistami. Widziałem kilka dobrych, takich jak d3.js, ale nie wiem, czy spełnia wszystkie te wymagania, czy ktoś zna jakieś biblioteki?

  1. Możliwość PDF lub innego formatu.
  2. Węzły mogą wskazywać inne węzły na tym samym poziomie. Węzeł, na który wskazuje, nigdy nie będzie miał dzieci w tej sytuacji.
  3. Powiększ i pomniejsz / przesuń.
  4. Zgodny z IE-8.
  5. Nieużywane HTML5.
  6. Możliwość pokazywania i ukrywania dzieci po kliknięciu.
  7. Stylowanie też byłoby fajne.

Example diagrams

W d3.js jest przykład, który wykonuje pierwszy diagram do kropki. Próbuję wokół tego zbudować narzędzie. Będzie wrzeszczał, jeśli i kiedy to się skończy.
Czy możesz przesłać mi link do przykładu?
Wszędzie szukałem przykładu d3.js, który to robi, ma prawie wszystkie inne wymagania / rundy pracy z wyjątkiem węzłów dodatkowych z tego, co widziałem. Jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany kompatybilnością z IE8, oto 2 opcje, które znalazłem: http: //code.google.com/p/explorercanvas/ i https://github.com/shawnbot/aight
Jeden odpowiedź:
Thomas the Tank Engine
2016-09-15 19:55:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Trochę późno, ale mxGraph spełnia wymagania (pracuję nad projektem).

Nadal obsługuje IE 8, ale wsparcie dla tego zostanie usunięte w następne główne wydanie, które ma się ukazać w 2017 roku.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...