Pytanie:
Wymiana TeamViewer
klmorgan
2018-08-21 18:56:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam dość TeamViewer, potrzebuję zastępstwa, żeby wesprzeć starszą ciotkę i wujka w odległym mieście, jestem na emeryturze i nikogo nie pobieram, a oni twierdzą, że prowadzę działalność komercyjną. Zapłaciłbym, ale nie stać mnie nawet na telewizję.

Jaki jest Twój przedział cenowy? Ile jesteś skłonny zapłacić? Rozwiązania Open Source nie będą wystarczająco łatwe dla starszej ciotki i wujka.
Witamy w rekomendacjach dotyczących oprogramowania! Nie zapomnij również wspomnieć o używanym systemie operacyjnym po obu stronach. Zobacz [Co jest wymagane, aby pytanie zawierało „wystarczającą ilość informacji”?] (Https://softwarerecs.meta.stackexchange.com/q/336/185), aby uzyskać szczegółowe informacje, a następnie [edytuj] odpowiednio swoje pytanie. Dzięki!
Jeśli nie prowadzisz osoby komercyjnej i nie łamiesz jej warunków w inny sposób, skontaktuj się z nią i wyjaśnij swoją sprawę, a oni ją rozpatrzą. To samo stało się ze mną około miesiąc temu - został przywrócony w ciągu kilku dni.
Tego bym się spodziewał.
Jeden odpowiedź:
Rohit Gupta
2019-04-29 08:23:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sugerowałbym TightVNC. Jest darmowy, trochę opóźniony, ale będzie odpowiedni do twojego użytku.

Zagłosuję za, ponieważ używam go od dziesięcioleci i nie mogę znaleźć lepszego. Jednak *** możesz *** mieć problem z TightVNC, po prostu dlatego, że komputer ciotki będzie najprawdopodobniej znajdował się za routerem, wymagając przekierowania portów, którym zajmie się TeamViewer. Zrobiłbym to, co @CJM,, komentator powyżej, i zaapelowałbym do nich. Jeśli to się nie powiedzie i do użytku w sieci aLAN, po prostu nie możesz pokonać TightVNC.
Zakładałem, że może raz odwiedzić ciotkę, żeby to założyć. :-)


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...