Pytanie:
Oprogramowanie, które automatycznie rozmywa (zaciemnia, ukrywa, pikselizuje) część wideo
Sun
2014-10-07 21:17:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukam oprogramowania freeware, open source lub komercyjnego (poniżej 20 USD jednorazowej licencji) dla systemu Windows XP lub Windows 7. Chcę edytować filmy wideo, ukrywając dane osobowe w filmie, zanim wyślę go do witryny pomocy technicznej teren. Wiem, że oprogramowanie takie jak Adobe Premiere ma funkcję, taką jak rozmycie. W SnagIt mają podobną funkcję zwaną pixelate dla nieruchomych obrazów. Szukam czegoś podobnego. W idealnym przypadku oprogramowanie do edycji wideo powinno być w stanie śledzić kolejne klatki i zamazać ten obszar wideo.

Określ wymagany (lub preferowany) system operacyjny, czy nie masz nic przeciwko?
Czy spojrzałeś na inne pytania z tagu edycji wideo? (na przykład ten: http://softwarerecs.stackexchange.com/questions/7296/view-each-frame-of-video-and-delete-edit-them) Niektóre mogą Ci się przydać.
Widzę. Czy możesz zmienić to w swoim pytaniu?
Aby to zrobić, możesz kupić Adobe Premiere na jeden miesiąc za pośrednictwem Creative Cloud.
Dwa odpowiedzi:
Sun
2015-09-23 21:09:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Na SuperUser jest odpowiedź za pomocą FFMPEG do rozmycia części ekranu przez określony czas. FFMPEG jest open source.

https://superuser.com/questions/901099/ffmpeg-apply-blur-over-face

Sun
2016-03-16 20:00:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

YouTube oferuje teraz możliwość rozmywania fragmentów filmu i śledzenia ruchu tego obiektu w czasie, dzięki czemu rozmycie jest łatwe.

http://bgr.com/2016/03 / 15 / youtube-custom-blurring-faces-moving-objects /

Możesz przesłać swój film do YouTube prywatnie, zamazać go, a następnie pobrać przetworzony film za pomocą youtube-dl, usunąć film z YouTube.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...