Pytanie:
Wtyczka Wordpress do edycji gościnnych, takich jak Wikipedia?
Mr. Alien
2014-05-21 00:35:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukam wtyczki do Wordpressa, w której użytkownicy mogą edytować opublikowane posty, a na końcu mogę zatwierdzać lub odrzucać te zmiany, tak jak robi to Wikipedia.

Dlaczego ten wymóg?

Angielski nie jest moim językiem ojczystym i mogę się pomylić z gramatyką podczas pisania, więc byłoby lepiej, gdyby wspólnicy ze społeczności przeglądają go i edytują w razie potrzeby, a później te zmiany mogą być zatwierdzane z zaplecza przez administratora.

Wymagania:

  • Przycisk edycji interfejsu, na którym użytkownik może edytować post bez logowania się za pomocą przyzwoitego edytora przecen, w którym nie mogą wprowadzać żadnych złośliwych danych wejściowych.
  • Pokaż kolejkę edytowanych postów na zapleczu
  • przycisk Zatwierdź lub Odrzuć dla zmian wykonane przez gości-gości
  • Wycofywanie funkcji do określonej edycji
Kilka pomysłów: [Najlepsza wtyczka wiki Wordpress? (...) - Web Hosting Talk] (https://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1020829) (ten sam post tutaj: [WordPress> Wsparcie >> Najlepsza wtyczka wiki Wordpress? (...) ] (http://wordpress.org/support/topic/best-wordpress-wiki-plugin-mediawiki-wp-wiki-vs-bp-group-wiki-comparisons))
@nidunc Przeczytałem wiele postów online, zanim zapytałem, wtyczki, do których się odnoszą, są albo zbyt stare, albo nie są aktywnie rozwijane.
[WP Errata] (https://wordpress.org/plugins/wp-errata/) może być inną opcją, chociaż w tej chwili jest ona nieco nieaktualna.
Jeden odpowiedź:
John Dee
2018-01-31 05:41:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli nie musisz się logować, jak szybko witryna zostanie zniszczona przez spamerów?

Jeśli chcesz dodać tę funkcję dla potwierdzonych użytkowników, wystarczy, że ustawisz ją jako domyślną rolę użytkownika edytor , a każdy będzie mógł edytować i publikować, co tylko zechce. Wersje będą przechowywane normalnie.

enter image description hereTo pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...