Pytanie:
Aplikacja dla biegaczy na Androida z dźwiękowym potwierdzeniem tętna
mgiammarco
2015-06-23 23:00:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kupiłem pas do pomiaru tętna z Bluetooth do użytku z moim telefonem LG G3 z systemem Android. Istnieje wiele aplikacji, które mogą używać tego pasa do rejestrowania tętna podczas biegu. Niestety żaden z nich (próbowałem Runtastic, Runkeeper, Endomondo, MapMyRun i tak dalej) nie robi prostej rzeczy: odtwarza dźwięk, gdy przekraczam określoną strefę tętna. Jest to funkcja, którą może zrobić zegarek sportowy, ale nie Android. Czy istnieje aplikacja z tą funkcją?

Jeden odpowiedź:
Tim
2015-06-30 00:54:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Może nie być dokładnie tym, czego chcesz, ponieważ informuje, do której strefy wchodzisz, zamiast po prostu odtwarzać dźwięk, ale SportsTracker to robi. (Zwróć uwagę, że istnieje wiele aplikacji o tej nazwie, więc pamiętaj, aby poszukać ikony.)

W rzeczywistości istnieją inne aplikacje, które również mają tę funkcjonalność (np. Endomondo), ale zazwyczaj będą ładować miesięczną opłatę za tę funkcję. W przypadku SportsTracker jest odwrotnie. Wsparcie HRM jest bezpłatne, ale będziesz musiał zapłacić, jeśli chcesz przesłać / wyeksportować swoje osiągnięcia.

Zwykle używam Endomondo do przechowywania rekordów i SportsTracker do zapowiedzi HRM. Może to być bardziej skomplikowane, ale przynajmniej nie ma potrzeby wykupywania miesięcznej subskrypcji.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...