Pytanie:
Rozszerzenia blokujące możliwość klikania reklam
user1086
2014-06-04 01:09:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chociaż nie przepadam za reklamami na stronach internetowych, nie przeszkadza mi, że po prostu tam są. Ale nie podoba mi się, gdy przypadkowo klikam reklamy, a potem otwiera się miliard stron internetowych.

To, czego szukam, to rozszerzenie lub dodatek, który uniemożliwia kliknięcie linków w reklamach. Pozostaw reklamy same, aby reklamodawcy mogli uzyskać liczbę wyświetleń, ale usuń znajdujący się za nimi link.

Byłoby miło, gdyby to rozszerzenie było:

  • Bezpłatne
  • może działać z IE (8-9-10-11), Firefox (18+), Chrome (21+) lub Opera (15+, więc oparty na Blink)
  • nie zatrzymaj wyświetlanie reklamy

Po prostu chcę czegoś, co pobiera klikalną reklamę i zamienia ją w inny obraz na stronie.

Źródło AdBlock Plus można zmodyfikować, aby wyłączyć klikanie niż ukrywanie reklam. Jednak przeniesienie rozszerzenia do wszystkich żądanych przeglądarek zajęłoby znacznie więcej czasu.
Jeśli nie możesz ich kliknąć, reklamy są bezużyteczne, więc dlaczego chcesz je zobaczyć? Całkowite ich zablokowanie miałoby tę zaletę, że nie marnowałoby przepustowości.
Za 5 $ miesięcznie możesz dostać CatBlock. Działa jak adblock, ale zastępuje wszystkie reklamy zdjęciami kotów. Nie wiem, czy ludzie będący właścicielami reklam nadal zarabiają na tym pieniądze. Szczerze mówiąc, jest tak blisko, jak prawdopodobnie dostaniesz, jest bardzo małe zapotrzebowanie na program, który blokowałby reklamy, który nie usuwa reklam.
Powinieneś po prostu użyć Adblock Plus. Jeśli nie klikniesz reklam, i tak nie zarabiają, więc nie ma sensu marnować przepustowości i miejsca na ekranie.
O ile nie zakodujesz własnej wtyczki / nie zmodyfikujesz istniejących adblockerów, nie ma jeszcze czegoś takiego.Większość adblockerów ma opcję włączenia nieinwazyjnej reklamy i blokowania złośliwych reklam ... Połącz to z blokowaniem wyskakujących okienek i opcją Chrome, która sprawdza, czy nie ma złośliwych witryn internetowych i to jest tak blisko, jak tylko osiągniesz swój cel ... Nawiasem mówiąc, większość witryn korzystających z Google Adsense zarabia tylko wtedy, gdy ludzie klikają reklamy ... Więc to trochę mija się z celem (chyba że jesteś korzystając z youtube, w takim przypadku pomoże to twórcom) ...
Jeden odpowiedź:
Tymric
2014-10-24 16:04:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ponieważ nie wydaje się, aby istniało rozszerzenie, które robi dokładnie to, czego chcesz, oto alternatywa.

Możesz wypróbować PrivDog. Zasadniczo blokuje szkodliwe reklamy (te, które nie pochodzą z domeny strony internetowej) i wyświetla tylko te z zaufanych źródeł (sprawdzone przez AdTrustMedia i autoryzowane przez wydawcę strony). Przyspieszy to również przeglądanie, zmniejszając bałagan i chroni Twoją prywatność. Nadal będziesz pomagać wydawcom w uzyskiwaniu przychodów z reklam bez narażania się na „złośliwe reklamy”

  • To nic nie kosztuje
  • Działa we wszystkich przeglądarkach systemu Windows
  • Powstrzymuje tylko niezaufane reklamy
  • Nie szkodzi wydawcom


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...