Pytanie:
Zalecane oprogramowanie do fakturowania z bazami danych klientów i zamówień?
Justin
2015-09-07 23:49:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie mogę znaleźć oprogramowania odpowiadającego potrzebom mojej firmy. Wykonujemy kołdry pod t-shirt. Zasadniczo każde zamówienie to dość złożona seria opcji z cenami zmieniającymi się w zależności od pewnych zmiennych, z wieloma różnymi potencjalnymi dodatkami. Szukam:

  1. Każde zamówienie musi mieć dość konfigurowalną i szczegółową fakturę z polami, które są obliczane na podstawie różnych danych wejściowych.
  2. Potrzebuję również tych faktur być połączone z bazą danych klientów i zamówień.
  3. Faktury muszą być wydrukowane jako pokwitowanie.
  4. Oprogramowanie powinno być dostępne zarówno jako punkt sprzedaży w recepcji, jak klient przy zamawianiu, a także w systemie komputerowym z tyłu budynku.

Microsoft Access może robić wszystkie te rzeczy z wyjątkiem punktu 4, chyba że jest uruchamiany jako aplikacja internetowa, w którym to przypadku może nie 3. Jak dotąd jest to najbliższe, jakie znalazłem.

Jestem trochę zbity z tropu, ponieważ nie czuję, że to TAKIE niezwykłe żądanie. Czy ktoś ma jakieś zalecenia? Naprawdę wolałbym nie uczyć się programowania. Wielkie dzięki!

Na jakim systemie operacyjnym powinien działać?
„Każde zamówienie musi mieć dość konfigurowalną i szczegółową fakturę z polami” - należy wyjaśnić ten aspekt, podając dokładne szczegóły.
Jeden odpowiedź:
tec
2015-09-19 14:49:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Istnieje wiele rozwiązań, które mogą Ci się przydać.

Proste oprogramowanie księgowe, takie jak Quickbooks lub Sage 50, może działać. Istnieją moduły dodatkowe dla POS, Alternatywnie możesz rozważyć oprogramowanie do obsługi punktów sprzedaży, takie jak AmberPOS lub AccuPOS, lub nawet rozważyć ERP, takie jak SAP Business One. Widziałem również niektóre systemy e-commerce, jak Shopify lub Bigcommerce.

Zalecam sporządzenie szczegółowej listy wszystkich wymagań, zbadanie i utworzenie listy systemów oprogramowania do oceny (niektóre z wymienionych tutaj mogą być początkiem), a następnie zaplanowanie demonstracji, aby ocenić, które jeden najlepiej pasuje do Twojej firmy.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...