Pytanie:
Zwiększyć odcień ekranu komputera w nocy?
ProgramFOX
2014-02-05 22:21:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Korzystam z komputera w nocy, ale ekran mojego komputera wygląda jak światło dzienne i jest zbyt jasny, aby go używać w nocy.

Więc jakie jest dobre narzędzie do ocieplenia ekranu komputera w nocy ? Używam Windows 7.

Dwa odpowiedzi:
#1
+15
ProgramFOX
2014-02-05 22:21:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Narzędziem, którego możesz użyć w tym celu, jest f.lux. Po prostu wprowadź swoją lokalizację i błyskawicę, którą masz. Następnie, w nocy (czas między zachodem a wschodem słońca), f.lux nada ekranowi cieplejsze kolory, a w dzień (między wschodem a zachodem słońca), f.lux sprawi, że ekran będzie wyglądał jak światło dzienne.

Działa dobrze i jest wieloplatformowy, ale wadą jest to, że nawet po zachodzie słońca nie odczuwasz jeszcze potrzeby ogrzewania ekranu. Więc nie powinieneś myśleć, że z f.lux nigdy nie będziesz musiał ręcznie regulować jasności ekranu.

#2
+7
mirabilos
2014-02-05 22:27:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

przesunięcie ku czerwieni zostało zaprojektowane do tego celu, w tle, a nawet do wykonywania przejścia, gdy słońce jeszcze nie zaszło:

przesunięcie ku czerwieni - dostosowuje kolor temperatura ekranu

Temperatura barwowa jest ustawiana zgodnie z położeniem słońca. W nocy i w dzień ustawiana jest inna temperatura barwowa. O zmroku i wczesnym rankiem temperatura barwowa płynnie przechodzi z nocnej na dzienną, aby oczy mogły się powoli przystosować.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...