Pytanie:
Aplikacja internetowa tworząca kanały RSS dla dowolnej witryny internetowej
Jens Piegsa
2014-02-05 14:27:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukam aplikacji internetowej, która śledzi zmiany w witrynach internetowych i udostępnia je w postaci kanałów RSS. Wykrywanie struktury witryny / części witryny może być półautomatyczne, ale nie powinno być zbyt czasochłonne.

Optymalna byłaby

  • darmowa wersja, czyli niezbyt ograniczone pod względem liczby kanałów i częstotliwości zapytań lub
  • aplikacji do jednorazowego zakupu lub
  • samoobsługowego narzędzia
Dzięki narzędziom automatycznym / półautomatycznym z pewnością uzyskasz przynajmniej kilka fałszywych alarmów z innych niż rzeczywiste zmiany treści. Tylko mówię.
Który [wariant RSS] (http://en.wikipedia.org/wiki/RSS#Variants) masz na myśli? Czy jest to ogólnie „kanał” (bez względu na format), który obejmuje [Atom] (http://en.wikipedia.org/wiki/Atom_%28standard%29)?
Dzięki za wskazanie mi tego. Byłoby miło, gdyby mój obecny czytnik (Feedly) obsługuje ten format.
Powinieneś podać nam pewne ograniczenia, „wszystko jest możliwe” lub „zbyt podstawowe” wymagania nie są dobre, ponieważ pasowałoby prawie wszystko, co dostępne. Jeśli miałeś już jakieś doświadczenia z czymś, napisz, co Ci się podobało / czego nie podobało, jako wymagania swojego pytania.
@Braiam: Wypróbowałem page2rss już kilka dni, aby sprawdzić, czy pasuje. Kiedy zdobędę więcej doświadczeń prowadzących do zaawansowanych wymagań, wrócę do tego.
Będziemy potrzebować znacznie więcej informacji, aby przedstawić tutaj dobre zalecenia. Proszę spojrzeć na [Co jest wymagane, aby pytanie zawierało „wystarczającą ilość informacji”?] (Http://meta.softwarerecs.stackexchange.com/q/336/185) Następnie [edytuj] swoje pytanie i sprawdź, czy może zawierać niektóre z tych ulepszeń. Na przykład. „Niezbyt ograniczone” jest zdecydowanie zbyt subiektywne (stałe liczby limitów, takie jak „co najmniej X kanałów”, są lepiej dopasowane). Ponadto, jak już wskazał unor: jakie formaty? Czy powinien po prostu śledzić „pojedyncze strony”, czy ma „powtarzać się”? Pod jakim systemem operacyjnym / ... ma działać?
Jeden odpowiedź:
#1
+7
HackToHell
2014-02-05 22:33:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Istnieje kilka usług, które pozwalają na monitorowanie witryn bez kanałów.

Korzystałem już wcześniej z page2rss i nie ma to żadnych ograniczeń. Google polecił ludziom, którzy korzystali z opcji migracji strony przed przejściem do niej - jest to dość proste

Page RSS Search

Po prostu umieszczasz adres URL, a on konwertuje go na Kanał RSS. Czasami jest trochę zagubiony między drobnymi i poważnymi zmianami, ale jest to dość solidna strona, która nie przegapi niczego ważnego

Inne płatne usługi, takie jak Feedity istnieje.

czy mógłbyś wyjaśnić nieco więcej na temat tego, jakie dwa zalecenia, które wymieniasz, mogą obejmować funkcje? Jak myślisz, dlaczego są świetne? Jaki jest ich interfejs?


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...