Pytanie:
Co to jest rejestrator ekranu z ruchem myszy i może zapisać nagranie jako wideo?
MrWhite
2014-02-05 08:58:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukam oprogramowania do nagrywania ekranu, które obsługuje:

  • dynamiczne powiększanie strony
  • rejestruje ruchy myszy
  • pozwala na nałożony
  • zatrzymaj / kontynuuj nagrywanie
  • nagrywanie dźwięku
  • zapisuje jako standardowe wideo MPEG.

Jakie oprogramowanie może do nich pasować wymagania?

See also http://softwarerecs.stackexchange.com/questions/4165/a-free-lightweight-but-quality-video-capture-software-for-windows
Osiem odpowiedzi:
#1
+23
Jeroen
2014-03-02 03:24:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Polecam ActivePresenter. Najpierw nagrywasz screencast, a później dodajesz niektóre funkcje. Przeglądanie listy wymagań:

✔ Dynamiczne powiększanie strony

Dostępna jest funkcja „Zoom & Pan” (zobacz wyjaśnienie YouTube), w której można wybrać obszar nagrania i przybliżyć do niego końcowe wideo. Alternatywnie możesz również użyć „reflektora”, który porusza się po filmie, wygląda tak:

ActivePresenter spotlight

✔ Przechwytuje ruchy myszy

Jest to opcjonalne, a także możesz wykonywać takie czynności, jak podświetlanie kursora. Oto migawka powiązanych ustawień:

ActivePresenter cursor settings

✔ Umożliwia nałożenie podpisów

Oba pola tekstowe (w tym pogrubienie, kursywa, podkreślenie, strajk, kolory, kolor bg) i dymki. Wygląda to tak w trybie edycji:

ActivePresenter captions

✔ Zatrzymaj / kontynuuj nagrywanie

Działa, ale czasami zauważyłem, że nagranie dźwiękowe nieznacznie wychodzi z zsynchronizować z wideo i musiałem to zmienić w trybie edycji. Oto zrzut ekranu nakładki paska narzędzi:

ActivePresenter toolbar

✔ Nagranie dźwiękowe

Jest tam (opcjonalnie). Jak wspomniano powyżej, wstrzymanie nagrywania raz lub dwa razy spowodowało, że dźwięk nie był zsynchronizowany. Oto ustawienia:

ActivePresenter audio

✔ Zapisuje jako standardowe wideo MPEG

Podczas eksportowania masz przyzwoity zakres opcji, w tym format MP4 (jak a także AVI, WMV i WebM). Zobacz ustawienia:

ActivePresenter exporting


W podobnych celach używałem wcześniej Camstudio i kombinacji Fraps + Sony Vegas. Do regularnych screencastów polecam jednak ActivePresenter, ponieważ ma wiele funkcji, ale ma przyjazną krzywą uczenia się. Tylko dwa problemy to stabilność jednej konkretnej wersji (została naprawiona w aktualizacji tydzień później) i niektóre problemy z synchronizacją dźwięku podczas wstrzymywania nagrań.

Dostępna jest wersja bezpłatna (z której korzystałem), a także standardowa i wersja profesjonalna (której nie t próbował).

Ten program jest wspaniały, dziękuję! Bardzo mocny i nie trudny w użyciu. Ten program pomoże naszym zespołom automatyzacji offshore lepiej zilustrować (dosłownie) to, co pokazują ich nagrania wideo. Chciałbym móc głosować za tym postem więcej niż raz.
+1 za dokładność i obrazy
A co z krzywą uczenia się?
@Green Całkiem w porządku. Stałem się produktywny niemal natychmiast, podobnie jak moi mniej obeznani z technologią koledzy w tamtym czasie. Względnie mówiąc, myślę, że CamStudio może być łatwiejsze, ponieważ jest mniej bogate w funkcje, ale z pewnością jest łatwiejsze niż Sony Vegas i Adobe Premiere.
Cztery lata później i nadal regularnie wracam do tego w przypadku prostych nagrań ekranowych.
#2
+8
Doorknob
2014-02-05 09:02:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

CamStudio wydaje się pasować do Twojego opisu. Jedyną brakującą funkcją jest to, że nie można zapisać jako MPEG, tylko AVI, ale wyjście wideo można łatwo przekonwertować.

... można również dodać wysokiej jakości, wygładzone ( bez postrzępionych krawędzi) napisy na ekranie do swoich nagrań w kilka sekund ... możesz użyć własnych kursorów, aby nagrać cały ekran lub tylko jego część ...

To nic nie kosztuje, też!

Tak, to nic nie kosztuje, ale w Windows 7 wymagało zainstalowania kilku programów innych firm; bardzo łatwo jest kliknąć Zaakceptuj, myśląc, że są częścią instalacji. (Nie zrobił tego w systemie Windows Server 2008).
Wersja 2.7.2 (październik 2013) nie pytała mnie o nic o oprogramowaniu innych firm i nie widzę żadnego zainstalowanego. Camstudio narzeka jednak na brakujący plik MSVCR100.DLL, dla którego muszę zainstalować pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C ++ 2010 ([wersja 32-bitowa] (http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx ? id = 8328), [wersja 64-bitowa] (http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=13523))
Mówiąc dokładniej: potrzebujesz ** 32-bitowej ** wersji pakietu redystrybucyjnego programu Microsoft Visual C ++ 2010 (plik wykonywalny „x86”). CamStudio nie będzie działać z wersją 64-bitową.
#3
+4
Taz
2014-02-05 09:30:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Camtasia zapewnia narzędzia potrzebne do nagrywania aktywności na ekranie, edytowania i ulepszania treści oraz udostępniania w wysokiej jakości widzom w dowolnym miejscu.

Funkcje nagrywania

Pełny ekran, region, kamera internetowa, kamera DV, dźwięk z mikrofonu, dźwięk systemowy, narracja głosowa, wstrzymanie nagrywania, przywracanie położenia kursora po wstrzymaniu, rysowanie ekranu, dodawanie znaczników, dodawanie do edytora, przechwytywanie danych wejściowych z klawiatury, dodawanie programu PowerPoint -in, Auto dodaje znaczniki do każdego slajdu, ustawień wstępnych, ostatnio nagranych obszarów, blokowania aplikacji

Edycja

Edytuj i swoje filmy za pomocą edytora Camtasia, gotowe do użycia motywy, animowane Tła, grafiki, objaśnienia, Eksportuj projekt jako Zip, Efekty wideo, Efekty audio, Efekty kursora, Bezpośrednia manipulacja mediami w obszarze podglądu (kanwa), Dodaj znaczniki

Eksportuj

Twórz interaktywne filmy z klikalnymi linkami, spisami treści, wyszukiwarką i nie tylko. Udostępniaj filmy na Youtube. Wiele profili do eksportowania plików.

Tutaj znajduje się krótka tabela, aby zobaczyć, co może zrobić jako wykres porównawczy.

#4
+1
texnic
2015-04-28 14:39:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aby odpowiedzieć na tytuł pytania, dodałbym do kolekcji RecordIt. Jest niezwykle prosty w obsłudze i bezpłatny. Co najlepsze, natychmiast przesyła twoje nagranie i daje ci krótki link. Tak więc, kiedy musiałem podzielić się tym, co robię z obsługą klienta, zajęło mi dosłownie kilka minut od znalezienia tego w Google do wysłania prośby o pomoc z linkiem do nagrywania ekranu.

#5
+1
mmv-ru
2018-06-29 18:57:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W systemie Windows używam teraz ShareX. Darmowy zrzut ekranu Open Source i aplikacja do nagrywania screencastów.

Zawiera również proste edytowanie obrazów i adnotacje oraz automatyczne przesyłanie do hostingu obrazów, ale nie używam tych funkcji.

Nie ma żadnych zaawansowanych funkcji screencastów , jak pokaz skrótów klawiszowych, pokaz kliknięcia myszą, itp. Po prostu h264 mp4 ekranu lub okna.

#6
  0
panofish
2014-09-03 02:23:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zgadzam się z innymi, że Camtasia jest tym, czego chcesz dla systemu Windows, ale nie jest darmowa. Jednak Jing, który jest również produkowany przez tę samą firmę Techsmith, JEST BEZPŁATNY i wykonuje tę samą pracę, a Jedynym ograniczeniem jest limit czasowy.

#7
-1
OrangeKing89
2015-07-14 19:04:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli potrzebujesz tylko nagrywać i już to masz, odtwarzacz wideo VLC ma metodę nagrywania ekranu.

Oprogramowanie nie jest jednak głównym celem oprogramowania, więc nie jest zbyt elastyczny i nie spełnia wymagań wymagania zadane w pytaniu, ale jeśli masz już zainstalowany i potrzebujesz tylko sposobu na nagranie ekranu, działa bez konieczności zastanawiania się, jakiego programu użyć.

Instrukcje:

How-to Geek

PCTonic

Pierwotne pytanie zawierało listę wymagań (dynamiczne powiększanie strony ...) mogło wspomnieć, jak / czy to oprogramowanie je spełnia?
Trochę rozszerzyłem odpowiedź, ale ponieważ była już akceptowana odpowiedź, nie myślałem o konkretnych wymaganiach pytania, ale raczej o ogólnej odpowiedzi referencyjnej dla programów do przechwytywania ekranu.
#8
-2
OrangeKing89
2015-07-14 19:09:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W mojej firmie robimy prezentacje i musimy nagrywać ekran, jednak każdy z prezenterów korzysta z własnego laptopa, więc instalacja programu do przechwytywania ekranu na komputerze i upewnienie się, że pamiętają o rozpoczęciu nagrywania jest bardzo kłopotliwa.

Skończyło się na zakupie urządzenia do przechwytywania wideo, które znajduje się pośrodku połączenia z ekranem telewizora, którego używamy do prezentacji.

Pudełko kopiuje sygnał wideo do mojego laptopa, gdzie nagrać. W ten sposób jest to znacznie mniej kłopotliwe, gdy potrzebujesz rozwiązania, w którym masz wiele komputerów do prezentacji.

W przypadku pojedynczego przypadku użycia z tylko jednym komputerem byłoby to trochę przesada.

Czy obsługuje powiększanie? Dźwięk? Napisy? Wszystkie są wymaganiami wyrażonymi w pytaniu.
Jest to sprzęt do przechwytywania wideo, więc przechwytywane jest wszystko, co przechodzi przez kabel do ekranu prezentacji. Jeśli sprzęt jest kablem HDMI, przechwytuje z niego dźwięk. Jeśli uruchomisz program powiększający na ekranie podczas prezentacji, to rejestruje.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...