Pytanie:
Czy jakakolwiek inna przeglądarka oferuje funkcję zakładki Firefox Tree Style?
Jens Piegsa
2014-02-05 07:04:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dodatek do Firefoksa Zakładka Styl drzewa umożliwia hierarchiczną kolejność zakładek.

Czy jakakolwiek inna główna przeglądarka ma taką funkcję lub udostępnia jej rozszerzenie?

Nie jestem pewien, czy kwalifikuje się jako „główna przeglądarka”, ale moja przeglądarka [Doogie] (https://cretz.github.io/doogie/) oparta na Chromium ma karty w stylu drzewa.
Trzy odpowiedzi:
#1
+6
dotVezz
2014-02-05 07:36:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Google Chrome ma podobne rozszerzenie: Sidewise Tree Style Tabs . Funkcjonalność jest podobna, ale zachowuje się trochę inaczej ...

Ze względu na sposób, w jaki Chrome obsługuje swój GUI, rozszerzenia nie mają tyle swobody, aby zajmować miejsce w oknie przeglądarki. Oznacza to, że to rozszerzenie faktycznie otwiera się w małym oddzielnym oknie.

Chrome Sidewise nie ma funkcji zakładek w stylu drzewa Firefoksa. Próbowałem użyć przeglądarki Chrome, ale nie pozwalało mi to na ciągłą dostępność moich kart. Musiałem otwierać Sidewise za każdym razem, gdy chciałem je zobaczyć. Wróciłem do Firefoksa, gdzie moje karty są widoczne, gdy chcę je zobaczyć.
zepe, właśnie o tym mówi mój drugi akapit. Funkcjonalność jest podobna, ale interfejs jest inny.
To przygnębiające, że to szczerze wydaje się najlepszą alternatywą.
#2
+1
Olli
2014-02-05 07:43:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W Operze jest coś podobnego, ale prostszego. Pozwala na układanie zakładek, ale żadne struktury drzewiaste (np. Stosy wewnątrz stosów) nie są dozwolone.

#3
+1
thSoft
2017-06-08 15:42:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Opera ma teraz zakładki z drzewem, które jest dość podobne: jest wyświetlane na pasku bocznym itp.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...