Pytanie:
Dwuosobowa gra wyścigowa na system Ubuntu
Nicolas Raoul
2014-02-05 10:15:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukam gry wyścigowej (podobnej do Tuxracer / MarioKart / samochody / rowery / łodzie / samoloty / cokolwiek), która jest dostępna dla Ubuntu Linux, dla 2 (lub więcej) jednoczesnych graczy.

Nie mam joysticka, myszy ani niczego innego, mam tylko jedną klawiaturę. Tak więc gra musi być kontrolowana przez obu graczy przy użyciu tej samej klawiatury (na przykład jeden gracz używa klawiszy ADWS, a jeden używa klawiszy JLIK lub podobnych).

Emulatory OK, o ile wszystko jest legalne.

Jeden odpowiedź:
#1
+17
Gallaecio
2014-02-06 04:32:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Możesz grać w SuperTuxKart w trybie podzielonego ekranu, a każdy gracz używa innego zestawu klawiszy na klawiaturze.

SuperTuxKart Game Screenshot

Uważaj jednak na klawisze, mogą wystąpić konflikty. Zawsze lepiej jest używać dwóch różnych klawiatur (oprócz różnych klawiszy).

(Aby uzyskać informacje na temat konfliktów klawiszy, zobacz n-Key Rollover i Keyboard Ghosting)
Czy mógłbyś dodać zrzut ekranu i / lub trochę rozwinąć rozgrywkę?
@AngeloNeuschitzer Dodałem zrzuty ekranu, ale z oryginalnego pytania wnioskuję, że osoba pytająca nie szuka dalszych szczegółów. Zrzut ekranu i sama nazwa gry już dają wystarczające wskazówki dotyczące rozgrywki.
@Gallaecio nie ma znaczenia, czy ludzie proszą o dalsze szczegóły. W przypadku wysokiej jakości witryny - dla innych niż osoba zadająca oryginalne pytanie - wymagane jest coś więcej niż linki. Zobacz [ten post meta] (http://meta.softwarerecs.stackexchange.com/questions/86/youre-doing-it-all-wrong).


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...