Pytanie:
Gry edukacyjne na Androida dla małych dzieci
MᴀʀɪᴜsᴢS
2014-02-05 13:58:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Polecaj mi gry dla małych dzieci (4-5 lat)

Wymagania

  • Platforma Android
  • Zoptymalizowana pod kątem tabletu
  • Brak reklam!
  • Brak płatności w aplikacji!
  • Edukacyjne
  • Odpowiednie dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat
  • Bezpłatne lub płatne

Dobre przykłady:

Google Play jest pełen bzdurnych aplikacji, dlatego szukam rekomendacji

Proponuję ulepszyć pytanie, dodając obszar tematyczny, np. Numeracja, rozpoznawanie kształtów, dopasowywanie wzorców / pamięć, w przeciwnym razie lista będzie zbyt długa
Alphabet Cat, Farm 123, gra pamięciowa dla dzieci. : -P. Szczerze nie mam pojęcia, inaczej odpowiadałbym na pytanie, mogę się mylić. Może wystarczy, że jest to krótka lista, a nie długa. W celu ponownego przeczytania: wymóg braku reklam znacznie skraca tę listę bardziej niż wymagania dotyczące gatunku.
@LyndonWhite 2 pozycje, niezbyt długie;) Nie jest łatwo znaleźć aplikację bez reklam;)
Tak, ostatnio ponownie uruchomiłem telefon, jestem zszokowany tym, jak trudno jest uzyskać aplikacje bez reklam. Korzystanie z rynku FLOSS innego niż playstore pomaga w tym, ale myślę, że największy (F-Droid) w zasadzie nie ma nic dla dzieci (nie żebym wyglądał)
Dwa odpowiedzi:
#1
+11
Szpak
2014-02-05 15:33:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mogę zaproponować co następuje:

Grałem w tę grę na 10-calowym tablecie z Androidem 4.1 i wyglądała bardzo dobrze (na podstawie zrzutów ekranu można ją uruchomić również na telefonach komórkowych) Jest to projekt open source (GPL3 +) i gra jest dostępna za darmo , bez reklam i bez specjalnych uprawnień. Widziałem dwuletniego chłopca grającego w tę grę, a także dorosłego (mnie) trenującego pamięć. Płytki są dostosowane do percepcji dzieci, aw grze są dźwięki, które może przyciągnąć grę jeszcze bardziej.

Niestety najnowsza wersja została wydana ponad rok temu (grudzień 2012), ale gra jest w pełni funkcjonalna, chociaż można by dodać więcej funkcji (takich jak dostosowywalny rozmiar planszy).

  • Train Sim - prosty symulator pociągu 3D (ma reklamy w trybie online)

Aktualizacja . Bardziej szczegółowe informacje o grze Memory For Dzieci w związku z przewodnikiem po odpowiedziach

Train Sim zawiera reklamy!
Naprawdę? Nigdy nimi nie wydawałem się. Może to dlatego, że zwykle pracuję w trybie offline na moim tablecie.
#2
+8
Chris Jester-Young
2014-02-10 11:15:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

DragonBox pomaga dzieciom uczyć się algebry przy użyciu bardzo nowatorskiej techniki. Występuje w 2 wersjach: 5+ i 12+.

Kupiłem tylko wersję 5+, a nie 12+, więc nie mogę komentować tej drugiej. Ale wersja 5+ zdecydowanie pomaga w nauce podstawowych pojęć z algebry poprzez dopasowywanie wzorców i uważam, że jest to bardzo fajna koncepcja. (Możesz jednak nie zajść wystarczająco daleko w 15-minutowym okresie próbnym, aby zrozumieć koncepcję, więc bądź przygotowany na fakt, że będziesz musiał najpierw zapłacić.)

Minęło trochę czasu, odkąd grałem w tę grę (Przestałem grać po ukończeniu gry), więc nie wiem, czy w obecnej wersji są reklamy, czy zakupy w aplikacji. Ale z pewnością, kiedy w nią grałem, nie miał żadnej z tych antynatur.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...