Pytanie:
Oprogramowanie do przechwytywania ekranu i tworzenia samouczków dotyczących korzystania z oprogramowania
woliveirajr
2014-02-05 18:13:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mój zespół opracowuje oprogramowanie i musimy zrobić kilka samouczków na ten temat.

Którego oprogramowania mogę używać do przechwytywania działań na ekranie (zdarzeń klawiatury i myszy, odpowiedzi oprogramowania)?

Jeśli to możliwe, zezwalając na włączenie narracji głosowej, dymków tekstowych, przycisków akcji (np. „kliknij tutaj, aby przejść do następnego kroku”).

Używamy zarówno systemu Windows 7, jak i 8.

Powiązane: http://softwarerecs.stackexchange.com/questions/239/what-is-a-screen-recorder-with-mouse-movement-and-can-save-the-recording-as-vide
To pytanie nie jest jasne.
Po drugie @w3d, wymagania są bardzo podobne („zrzut ekranu” ze „śledzeniem urządzenia wejściowego” oraz „głos nad” i „nakładanie tekstu”). Oznaczanie ich jako duplikatów jest prawdopodobnie najlepsze dla przyszłych odwiedzających.
Dwa odpowiedzi:
#1
+11
Gallaecio
2014-02-06 03:56:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Camtasia pasuje do niektórych Twoich potrzeb. Specjalnie koncentruje się na screencastach i zapewnia funkcje, których szukasz, takie jak:

  • Przechwytuje kursor myszy , a nawet możesz skonfigurować wideo tak, aby wskazuje, kiedy występują kliknięcia, za pomocą dźwięków lub efektów wizualnych.
  • Umożliwia włączenie narracji głosowej . Zawiera kilka ścieżek do tego, które często uważam za pomocne, chyba że nagrywasz wszystko w rzędzie.
  • Pozwala dodawać dymki tekstowe i wiele innych efektów wizualnych oraz różnego rodzaju adnotacje które są przydatne w screencastach.
  • Jest dość przyjazny dla użytkownika

@EnergyNumbers, do których linki znajdują się w komentarzach oficjalna lista funkcje, a według tego użytkownika:

[Camtasia] przechwytuje teraz wprowadzanie z klawiatury . Możesz też dodać interakcję .

Wydaje mi się, że jedyną wadą jest to, że ta aplikacja nie jest darmowa , ale ma darmowy 30 wersji próbnych.

Jeśli szukasz tylko obrazów, [Snagit] (http://www.techsmith.com/snagit.html) tej samej firmy (TechSmith) nie ma sobie równych.
[Funkcje Camtasia są wymienione tutaj] (http://www.techsmith.com/camtasia-pc-mac-comparison.html) - przechwytuje teraz dane z klawiatury. Możesz też dodać interakcję. Świetne narzędzie.
#2
+6
Ranveer
2014-02-05 20:30:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy wypróbowałeś EzVid?

Ezvid to program do nagrywania ekranu, który jest dostarczany z wbudowanym edytorem wideo, w którym możesz podzielić swoje nagrania i dodać tekst między dwa klipy , tworząc efekt pokazu slajdów. Możesz nawet przesłać film do YouTube za pośrednictwem samego programu.

Dla graczy istnieje opcja włączenia „Trybu gry”, w którym nagrywa się okienkowy tryb Twojej gry. Program zawiera kilka klipów muzycznych. Jeśli jednak zdecydujesz się nie słuchać muzyki, zostanie ona zastąpiona „cichą maszyną”, która będzie brzmiała jak mały wentylator z komputera. Możesz dodać inne zdjęcia i klipy wideo, a także głosowo po zakończeniu edycji klipu.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...